Попередження

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Авторське право

Весь контент веб-сайту https://schoolrecyclingworld.org: тексти, зображення, відеоролики, фото та інші матеріали, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне або часткове копіювання, зміна, поширення без попередньої письмової згоди громадської організації «INTERNATIONAL YOUTH MOVEMENT «SCHOOL RECYCLING WORLD» суворо заборонено.

Авторські права і виняткові права, на використання контенту належать «INTERNATIONAL YOUTH MOVEMENT «SCHOOL RECYCLING WORLD». Всі права захищені і в будь-якому випадку належать нам. 

На веб-сайті також є зображення, відео та тексти, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Зовнішній контент

SRW ретельно перевіряє контент який публікує; ми не несемо відповідальності за матеріали на інших сайтах, посилання, які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в контенті нашого сайту, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства щодо товарних знаків і прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадка таких назв брендів і товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Обмеження відповідальності

 

SRW не несе відповідальності за актуальність, вірогідність, повноту і якість наданої інформації. Матеріальні та нематеріальні позови до SRW, пов’язані з використанням або відмовою від використання невірної або неповної інформації не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку SRW. Всі пропозиції можуть змінюватися і мають необов’язковий характер.

SRW залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також / або припинити публікацію тимчасово або назавжди.