ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙТИНГ ЕКО ШКОЛА РОКУ «ECO SCHOOL AWARDS»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РЕЙТИНГ ЕКО ШКОЛА РОКУ «ECO SCHOOL AWARDS»

Мотиваційно-заохочувальний захід, рейтинг серед закладів загальної середньої освіти.

Організатори опубліковують на офіційному сайті https://schoolrecyclingworld.org новину про початок проекту, надсилають офіційні листи в навчальні заклади. Школи які сформували команди і провели активну роботу, заповнюють заявку на участь. Після закриття реєстрації, обираються найкращі заявки та запрошуються на офіційний проєкт для обміну досвідом та обрання переможців. Проєкт реалізується щороку. 

Переможці та призери Проекту визначаються журі за загальними сумами балів, набраних командами, після розгляду заявок учасників.

Переможцем Проекту стає команда, яка набрала найбільшу суму балів. Призерами Проекту є команди, які за кількістю набраних балів посіли друге та третє місця та набрали найбільшу кількість балів в номінаціях. 

У разі рівної кількості балів переможцем (призером) Проекту визначається команда, яка набрала більшу суму балів за представлення відео роботи, пов’язаного із просвітницькою-кампанією щодо правильного поводження з відходами, та кількість зданої на переробку вторинної сировини у навчальному закладі за коефіцієнтом (в кілограмах, загальна кількість вторинної сировини накопиченої та зданої на переробку за період поточного навчального року, по відношенню до загальної кількості учнів в навчальному закладі, тобто кількість зібраної сировини в кілограмах всього поділити на загальну кількість учнів в школі). 

Переможець і призери Проекту нагороджуються дипломами Проекту відповідних ступенів. Решта учасників II етапу Проекту отримують дипломи учасників.

Досвід роботи кращих команд висвітлюється в засобах масової інформації.