ШКІЛЬНИЙ МАРАФОН РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ВІДХОДІВ

ШКІЛЬНИЙ МАРАФОН РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ВІДХОДІВ

8 мільйонів тонн пластику в 7 океанах – це прирівнюється до 250 000 літаків Boeing 37. До 2050 року, у Світовому Океані буде пластику більше ніж риби.

Ми даємо інформаційну та технічну підтримку для запровадження системи комплексного сортування вторинної сировини та правильного поводження з відходами в закладах освіти. В проєкті ви отримаєте відповіді на запитання: встановлення станцій сортування де їх брати? Робота з підрядниками, документація та бухгалтерія, щоденне сортування й накопичення вторинної сировини, забезпечення своєчасного вивозу та отримання ресурсної вигоди для навчального закладу? Вплив проєкту на зміни в навколишньому середовищі локальної громади.

Загальними зусиллями встановлено 960 контейнерів та баків для щоденного сортування вторинної сировини закладах загальної середньої освіти України.

School recycling за період 2016-2019 років об’єднав понад 22 000 школярів та їх сімей.

Учасники проєкту здали на перероблення. 165 тонн вторинної сировини: пластик, папір, Tetra Pak, метал. Усі залучені фінансові ресурси витратили на потреби своїх шкіл.

Контейнери встановлювались шляхом залучених коштів: з бюджету м. Миколаїв, благодійний внесок компанії PepsiCo Україна, громадський бюджет м. Кропивницький, спеціальні контейнери для збору фракції надані компанією Tetra Pak Україна або ж робились власноруч на уроках трудового навчання. Головне не шукати причину, а шукати можливість!