Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами «Waste Managment School Recycling»

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами «Waste Managment School Recycling»

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling» запрошує школярів 5-11 класів знімати відео, створювати соціальну рекламу і перемагати. 22 жовтня 2020 року  буде визначено кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки, а також змогу стати відомими – учнівська реклама мотивуватиме громадян до екосвідомості з екранів та сіті-лайтів на вулицях українських міст.

Головний організатор фестивалю ГО “Міжнародний молодіжний рух “School Recycling World” за підтримки Спілки рекламістів України. Фестиваль відбувається за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки  генерального партнера – компанії PepsiCo Україна, яка допомагає розвивати культуру свідомого поводження з відходами. Наталія Фесюн – менеджер з комунікацій з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна наголошує, що зрощення екосвідомості – це інвестиція у майбутнє.

Учасникам пропонують осмислити три теми – сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (англ. нуль відходів) – життя з мінімальним продукуванням сміття. Та взяти участь у творчому конкурсі в п’яти номінаціях: білборд, сітілайт, постер, відео, спец номінація для соц. мереж: пост, сторіс.

Організатори заохочують створювати ролики, постери та зовнішню рекламу які допоможуть людям створювати комфортне екологічно чисте середовище, слідувати провідним екотрендам та також розуміти, що від дій кожного залежить те, у якому світі людство житиме завтра.

Фестиваль також має конкурсну частину, тож роботи учасників які відповідають всім критеріям Положення фестивалю буду боротись за цінні подарунки для своїх шкіл. Роботи приймаються з 20 березня по 10 жовтня 2020 року включно. 

«Перший конкурс соціальної реклами було проведено на базі Миколаєва. Освітні заклади цього міста мають неабиякі досягнення в сортуванні сміття – всі школи тут облаштували роздільний збір сміття, заробляють на тому і поширюють цю практику в своїх родинах. Загалом до конкурсу долучилося 840 учнів із 143 шкіл різних куточків України. Це була подія для міста, логічний етап після тих зусиль, яких діти доклали, переходячи в режим сортування. Конкурсні роботи показали, наскільки свідомими екологічно є учасники фестивалю і які глибокі думки транслюють», – коментує очільниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» в Україні та голова організаційного комітету фестивалю Ксенія Ренчковська.

Відео роботи учасників фіналістів конкурсу 2019 за посиланям: 

https://www.youtube.com/watch?v=YJStVeolShE

https://www.youtube.com/watch?v=TswiIN8jNaU

Роботи півфіналістів конкурса 2019 https://www.youtube.com/channel/UCPpxK4in7ObNyZ9VX8Yn0Ag

Постери фіналістів минулорічного конкурсу ви знайдете за посиланням: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld/photos/pcb.1670571453249998/1670561769917633/?type=3&theater 

Ключове досягнення фестивалю в тому, що ці діти задають ритм, тренд сьогодення. Вони самі дбають про навколишнє середовище і запалюють своїми діями інших. Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує – бути екологічним це стильно, легко, корисно також це – про формування екологічної культури та свідомості в Україні. Про реальну підтримку, якої подекуди бракує в цифровому світі. Тому ми хочемо поширити цей досвід повсюдно і запрошуємо кожного школяра стати частинкою екологічних проектів в своєму місті. Вже зараз це можна зробити через участь в конкурсі, який відбудеться попри карантин, бо ми спеціально обміркували можливість онлайн формату», – говорить Юлія Мархель – засновниця ГО «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»

Реєстрація робіт учасників в тому числі творчого конкурсу відбувається за посиланням: https://forms.gle/kTdUV9bAowat525C9 

Підсумки фестивалю заплановано підбити на 22 жовтня 2020 року в м. Київ, ОНЛАЙН трансляція буде на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld (час і місце буде уточнено додатково). Учасники заходу разом переглянуть кращі роботи попереднього року, а також відео та плакати, що здобудуть високу оцінку журі у нинішньому творчому конкурсі. На переможців чекають призи, а у перспективі – слава та визнання, бо їхні роботи будуть розміщені в якості соціальної реклами у містах завдяки співорганізаторам фестивалю – Спілки рекламістів України.

Положення фестивалю: https://docs.google.com/document/d/1HAJg8LemxKI7fJpwp86_0DzWa1y1FBPq7q8WoAOvo-w/edit?usp=sharing  

В зв’язку з Постановою КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  конкурсана частина Фестивалю буде відбуватись ОНЛАЙН в мережі інтернет. Після скасування запобіжних заходів роботи учасників будуть продовжувати приймати участь у заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів для максимального поширення інформаційно-просвітницької місії Фестивалю. Переможці творчого конкурсу будуть нагороджені під час урочистостей в своєму навчальному закладі.