All-Ukrainian festival of social advertising "Waste Managment School Recycling"

Waste Managment
School Recycling

All-Ukrainian festival
social advertising

ІІІ Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами «Waste Management School Recycling»

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling» запрошує школярів 7-11 класів створювати відео, соціальну рекламу й перемагати. 9 грудня 2021 року визначать кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки, а також змогу представити їх світу – учнівська реклама мотивуватиме громадян ставати екосвідомими, відповідальними. 

Головний організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

  • сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
  • відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
  • zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТіkTok.

Організатори заохочують створювати ролики та постери, які будуть мотивувати формувати комфортне, екологічно чисте середовище вдома та у громаді, наслідувати провідні екотренди, усвідомлювати надзвичайний вплив кожного на теперішнє, майбутнє планети та людства в цілому.

«Головне досягнення фестивалю в потужному ритмі позитивних екологічних змін та трендів сьогодення, які завдають школярі. Учасники самі дбають про довкілля та надихають своїми діями інших.  Під час першого запуску Фестивалю у 2019 році наживо в м. Миколаїв долучилося 840 учнів зі 143 шкіл України. Відтоді з кожним роком він нарощує все більших обертів та доводить, наскільки екологічно-свідомою є молодь, і які глибокі думки транслюють у своїх роботах», — коментує Юлія Мархель, засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

Під час конкурсної частини роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл. Заявки приймаються з 10 листопада по 5 грудня 2021 року включно за посиланням: https://cutt.ly/3fw7Y4g. Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників.

«Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує, що бути екологічним - це сучасно, стильно, легко й корисно!Окрім того, це про формування екологічної культури й свідомості в Україні та про підтримку, якої подекуди бракує в цифровому світі. Тому ми прагнемо поширити цей досвід і запрошуємо кожного школяра стати частинкою екологічних проєктів у своєму місті. Вже зараз це можна зробити через участь в конкурсі, який відбудеться попри карантин», - додає менеджер зі зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна Олександр Бартле.

Підбиття підсумків фестивалю та конкурсу відбудеться 9 грудня 2021 року в м. Київ, ОНЛАЙН-трансляція буде опублікована на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld.

Учасники проєкту разом переглянуть кращі роботи, що здобудуть високу оцінку журі в нинішньому творчому конкурсі.

Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня 2021 року.

Ознайомитися з положенням та технічними вимогами можна за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1HAJg8LemxKI7fJpwp86_0DzWa1y1FBPq7q8WoAOvo-w/edit?usp=sharing

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19 конкурсна частина Фестивалю відбудеться ОНЛАЙН, у мережі «Інтернет»  Після скасування запобіжних заходів роботи учасників братимуть участь у заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів для максимального поширення інформаційно-просвітницької місії Фестивалю. Переможці творчого конкурсу будуть нагороджені під час урочистостей у своєму навчальному закладі.

Слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних  мережах: 

www.schoolrecyclingworld.org, www.facebook.com/Schoolrecyclingworld? www.instagram.com/schoolrecyclingworld, #schoolrecyclingworld, #wmsrfest

Організаційні питання – Олександра Муха, тел. (068) 951 92 46;

Марина Ковальчук, тел. (063) 308 26 66;

Керівник пресслужби – Анна Ваглай, тел. (095) 863 39 88.

VIDEO

Sort settings

Author: Petrova Yana
Educational institution: Severodonetsk City Center for Children and Youth Creativity

 

VIDEO

Zero Waste - a life without extra costs and garbage waste prevention

Author: Eugene Belous
Educational institution: Municipal institution “Lysychansk specialized school of I-III degrees № 27 of Lysychansk city council of Luhansk region”


BILLBOARD

Consciousness

Author: Butok Andrew
Educational institution: Tscenter of technical creativity and computer technology


CITYLIGHT

Save NOW so that there is a place to return THEN!

Author: Osaulenko Eugene
Educational institution: Support institution "Zinkiv specialized school of I-III degrees № 1 Zinkiv district council of Poltava region"


POSTER A3

Garbage recycling is a way to pure nature

Author: Gunpowder Alexander
Educational institution: Rozsoshenska Gymnasium of Shcherbanivka Village Council of Poltava District of Poltava Region


SPECIAL
NOMINATION
FOR SOCIAL NETWORKS

Cleaning the beach from plastic

Author: Basil Nick
Educational institution: Dreams & Emotions Models Yuzhne Model School


The main organizer of the festival NGO "International Youth Movement" School Recycling World " with the assistance of Ministry of Education and Science of Ukraine, National Ecological and Naturalistic Center and support of the general partner - of PepsiCo Ukraine, which helps to develop a culture of conscious waste management.


All works in the nomination "Video" can be viewed HERE.

All works on the nomination "Billboard" can be viewed HERE.

All works from the Citylight nomination can be viewed HERE.

All works from the "Poster" nomination can be viewed HERE.

All works on the nomination "Social Networks" can be viewed HERE.


Works of the ALL-UKRAINIAN COMPETITION OF SOCIAL ADVERTISING “WASTE MANAGMENT SCHOOL RECYCLING” 2019

All works in the "Video" category can be viewed HERE.

All works in the "Poster" category can be viewed HERE.