School Recycling World запрошує тебе на Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку 

School Recycling World запрошує тебе на Х Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку 

З 23 березня до 12 травня 2024 року відбудетьсяX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку”

 

З метою досягнення цілей сталого розвитку, оперативної соціальної взаємодії: неурядових організацій та об’єднань, громад, медіа, бізнесу, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, участі молоді у відновленні України, залучення громадян та створення додаткових можливостей в усіх сферах життєдіяльності країни.

Подія об’єднає понад тисячу спікерів, відбуватиметься в офлайн та онлайн форматах з трансляцією на офіційній фейсбук сторінці організаторів facebook.com/letsdoitukraineeco. Підписуйтесь, активно долучайтесь на регіональні зустрічі у фейсбуці, слідкуйте за анонсами.

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА, мери міст, голови територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, КСВ бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій та спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано в новинах на сайті letsdoitukraine.org та у регіональних зустрічах у фейсбук.

Форум відбудеться у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей та м. Київ матимуть окремий день презентації планів та можливостей своїх організацій, установ, об’єднань, громад на 2024 -2025 роки. Учасники обміняються досвідом, знайдуть нових партнерів та можливості в різних сферах.

Реєстрація обов’язкова за посиланнями:

«Десять років поспіль Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку допомагає нашому молодому поколінню знайти нові можливості, знайомства та однодумців, перейняти досвід, почати плідну співпрацю. Кожен з учасників має змогу стати на крок ближче до своїх цілей. Кожен навіть найвіддаленіший населений пункт від мегаполісів та обласних центрів може презентувати свою діяльність та поділитись безцінними можливостями. Не пропустіть свій шанс отримати колосальний досвід, дізнатися багато корисної інформації та надихнутись на майбутні звершення. Відновимо Україну разом, приєднуйтесь!» – зазначає лідерка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

КАЛЕНДАР ПОДІЙ ТА КОНТАКТИ КООРДИНАТОРІВ http://surl.li/qkfuu 

Ставте нагадування у календарі,  приєднуйтесь до Х Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку, долучайтесь до прямої трансляції на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco, обирайте організації, з якими бажаєте взаємодіяти, комунікуйте та розвивайтесь. 

Серію прямих трансляцій матиме змогу переглядати кожен. Усі записи будуть збережені.

Організатор заходу – Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine».

Основні завдання:

 

 • Презентувати плани та діяльність установ та організацій, об’єднань на 2024 рік.
 • Налагодити взаємодію між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями, бізнесом та медіа.
 • Створити концепцію комунікації та взаємодії на національному та обласному рівнях всіх учасників та глядачів Форуму.
 • Створити всеукраїнську та обласну базу можливостей, соціальних проєктів та проєктів, націлених на відновлення України у 2024 році, в тому числі екологічних та гуманітарних.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ «X ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЗАЄМОДІЇ ТА РОЗВИТКУ»:

 • Вітальне слово організаторів та поважних гостей.
 • Можливості та пріоритетні програми 2024 – 2025 років від ОДА, Районних адміністрацій, місцевих муніципалітетів для розвитку молоді, залучення громади, ековіднови, цифрової трансформації, розвитку бізнесу, соціальної та освітньої сфери й інших пріоритетних напрямків.
 • КСВ бізнес та пріоритетні напрямки розвитку та співпраці, актуальні соціальні напрямки та проєкти, можливості співпраці.
 • Медіа та можливості для створення спільного ефективного інформаційного простору.
 • Донорські програми та фонди.
 • Молодіжна політика; розвиток шкільного, студентського самоврядування, молодіжних рад та молодіжних центрів.
 • Асоціації, громадські ініціативи.
 • Благодійні фонди.
 • Правозахисні та ветеранські організації, програми.
 • Окремі проєкти, програми та ініціативи.
 • Еконапрямок
 • Дозвілля
 • Гуманітарні організації, ініціативи та програми, в тому числі для ВПО. 

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org.  

Приєднуйтесь до оперативного чату в телеграмі та запрошуйте спікерів та учасників: https://t.me/letsdoitukraineforum. 

 

Контактні особи: 

+38 (095) 888 50 80 – Романчук Людмила, Національна координаторка проєкту «X Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», всеукраїнський та міжнародний рівень.

Контакти координаторів обласних форумів в контактах на сайті letsdoitukraine.org

+38 (066) 444 51 54 – Анастасія Кошуба, Керівниця пресслужби

 Додаткова інформація. Форум взяв початок у 2014 році, пережив всі важкі роки для історії України анексію АРК, корона вірус, вторгнення росії в Україну та роки великої війни. У 2023 році форум об’єднав понад 500 найкращих спікерів з 24 областей України, почесними гостями стали: Державний Секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема, Президент міжнародного руху «Let’s Do It World»  Хейді Солба, Заступниця Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, Ведучі ТСН, Єдиного марафону, Нічної Варти, журналісти 1+1, Інтер, українські співачки Анна Добриднєва, TAYANNA та інші. За всі роки форум об’єднав понад 5000 спікерів та 450 000 глядачів у онлайн та офлайн форматах.