Сортувати легко! В Україні запустили нову онлайн мапу для комфортного сортування

Сортувати легко! В Україні запустили нову онлайн мапу для комфортного сортування

До міжнародного Дня Землі  в Україні активісти запустили нову онлайн платформу – мапу для комфортного сортування. У чому її особливість?

Національна мапа пунктів прийому вторинної сировини дозволяє за лічені секунди  знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомоги кожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини. 

Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

Користуватися платформою легко! Заходьте на сайт www.recyclingpoints.org

  • дізнайтеся, куди здавати;
  • ознайомтеся з підказками, як правильно сортувати і з чого почати;
  • додавайте пункти, повідомляйте про зачинений пункт;
  • дивіться підказки про маркування і розвінчуйте міфи;
  • діліться з нами вашими успіхами сортування в соціальних мережах. відмічайте нас www.facebook.com/letsdoitukraineeco, www.instagram.com/letsdoitukraine 
  • користуйтеся хештегами: #СтворюємоРазомСортуємоЩодня #recyclingpointsua #recyclingpointsorg #letsdoitukraine

«Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації. Тільки завдяки спільній роботі ми маємо змогу створити мапу, яка буде корисною в усіх куточках України: від великих міст до маленьких селищ», – коментує Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Проєкт розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». За підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру. Генеральний партнер – компанія PepsiСo Україна за підтримки фонду PepsiCo Foundation спільно з Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World».

Організатори закликають українців бути активними та ініціативними – ділитися актуальною інформацію про сортування з іншими. Серед найактивніших учасників будуть проводитися конкурси, змагання та розігруватися цікаві призи.

До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

Офіційна презентація платформи відбулася за посиланням: https://youtu.be/e7dwTtRta1I.

Створюємо разом! Сортуємо щодня!

Дізнавайтеся більше на сайті letsdoitukriane.org.