«Екопатруль – кращі практики» та рейтинг «Екошкола року» в Миколаєві. Реєстрацію продовжено

«Екопатруль – кращі практики» та рейтинг «Екошкола року» в Миколаєві. Реєстрацію продовжено

22 лютого Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з КУ «Агенція  розвитку міста Миколаєва» за підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, Управління освіти миколаївської міської ради, Ресурсного центру громадських ініціатив оголосять результати конкурсу «Екопатруль – кращі практики» та рейтингу «Екошкола року 2021». Генеральний партнер – компанія PepsiCo Україна.

Щорічний проєкт «Екопатруль кращі практики» об’єднає дистанційно 22 лютого 2022 року з 14:00 до 17:00 активних школярів з міста Миколаєва та с. Мішково-Погорілове. Учасники презентують напрацювання перед організаторами, журі та глядачами. Вболівати за команди можливо під час прямої трансляції на сторінці https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld. Наприкінці події організатори визначать кращі школи міста Миколаєва, які протягом року успішно реалізували екологічні ініціативи у своєму навчальному закладі, враховуючи дистанційну форму активностей, а також оголосять переможця рейтингу «Екошкола року 2021».

«Заповнюйте онлайн форму до 10 лютого 23:59.лютого 2022 року за посиланням: https://cutt.ly/TgMchpq. До анкети додавайте презентацію PowerPoint, відеовізитку команди чи соціальний ролик на екотематику до 1 хвилини. Кожній команді надаватиметься 5 хвилин виступу з можливістю демонстрації напрацювань під час зустрічі в Zoom», – розповідає Анна Ганжул, в.о. директора КУ «Агенція розвитку міста Миколаєва».

Уважно ознайомтесь із Положенням проєкту за посиланням: https://cutt.ly/JgMvmxZ

«У ході конкурсу учасники презентуватимуть свої напрацювання та активності за 2021 рік, що були реалізовані командою Екопатрульних. Серед них – Всеукраїнські проєкти School Recycling World та ті, що були реалізовані під час карантину», – коментує Юлія Мархель, лідерка Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World».

На основі презентованих кращих практик серед закладів загальної середньої освіти Миколаєва буде сформований рейтинг, а найкращі учасники боротимуться за 1-3 місця та звання «Екошкола року 2021».

«Ми дуже пишаємося, що цілий рік молодь, попри карантинні обмеження, активно долучалась до продуктивної роботи та просвітницької діяльності. За цей час їм вдалося реалізувати насправді вражаючі проєкти та інформаційні кампанії. Їхній приклад має наслідувати вся країна! 22 лютого ми зберемося разом, аби поділитися досягненнями, мотивацією, щоб спонукати до ековідповідальності та екосвідомості  тисячі громадян України», – коментує Олександр Бартле – менеджер із зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна.

Встигніть подати заявки до 10 лютого 2022 року. Діліться досвідом, досягненнями на офіційній презентації, ставайте переможцями конкурсу та здобувайте для свого навчального закладу престижне звання «Екошколи року 2021».

Деталі в новинах на сайті www.schoolrecyclingworld.org.